KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15931010

nr 1593 1010

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

"Romantisk bild". Signerad, daterad 1946, bildmått. 37x44 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 62x68 cm

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:27:26

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg